Черепиця

Цементно-піщана черепиця

Цементно-піщана черепиця - це екологічно чистий штучний покрівельний матеріал, який виготовляється виключно з природних матеріалів: кварцового піску, цементу, води і барвників на основі окису заліза. Завдяки позитивним властивостям, схожим з керамічною черепицею, і доступною вартості, цементно-піщана черепиця набирає популярності і затребуваності на будівельному ринку України.

Особливості цементно-піщаної черепиці

 Зовні цементно-піщана покрівля здається монолітною, але насправді вона складається з безлічі окремих плиток з рухливістю в сполучних замках, що дозволяє покрівлі бути гнучкою. Таким чином, цементно-піщана черепиця може покривати практично будь-які конструкції покрівлі та геометричні нерівності.

 Технології та процеси виробництва цементно-піщаної черепиці схожі на виробництво керамічної черепиці. Незначні відмінності технологій і процесів виробництва полягають у різниці сировини і подвійному фарбуванні черепиці, для досягнення максимальної стійкості кольору. За фізікомеханічними і експлуатаційними властивостями цементно-піщана черепиця також дуже схожа на керамічну: 

від 7 євро/м²
від 7 євро/м²
  • Цементно-піщана черепиця така ж надійна, довговічна і безшумна під час опадів.
  •  Має низьку теплопровідність і відмінну морозостійкість.
  •  Цементно-піщана черепиця не горюча, а значить, абсолютно пожежобезпечна.
  •  Має насичені і стійкі до вигорання відтінки, тому довго зберігає свій первісний вигляд. 
  • Цементно-піщана черепиця стійка до агресивних середовищ.
  •  Стійко переносить різкі температурні перепади і не електризується.
  •  Має досить велику вагу, щоб з легкістю витримувати сильні пориви вітру.
  • ГАРАНТІЯ 30 РОКІВ

Фіброцементна черепиця

Фіброцемент відрізняється прекрасними показниками стійкості до впливу навколишнього середовища і міцності, тому дахове покриття прослужить довго, не зажадає спеціального догляду і буде виглядати естетично. Крім цього, фіброцементна черепиця володіє хорошими теплоізоляційними показниками і проникністю для радіохвиль. 

ГАРАНТІЯ 30 РОКІВ


Керамічна черепиця

від 10,5 євро/м²
від 10,5 євро/м²

Незалежно від форми, розміру, кольору і типу поверхні, основні компоненти і процеси виробництва керамічної черепиці однакові. Головним компонентом для виробництва черепиці служить глина, яка при змішуванні з водою утворює пластичне тісто. Глиняне тісто при висиханні відмінно зберігає надану йому форму, а після випалу в тунельній печі при температурі 1000 ° C набуває водостійкість і міцність каменю. Після сушіння керамічна черепиця готова на 100% і може залишатися в своєму натуральному вигляді без покриття або покриватися ангобом або глазур'ю. 

Типи поверхні:

 Керамічна черепиця без покриття - натуральний матеріал, який дихає. Водопоглинання становить всього лише 5-6%. Колір черепиці надає оксид заліза - мінерал, що міститься в глині. Тому саме від його кількості залежить відтінок черепиці, який може варіюватися від цегляно-червоного до блідо-коричневого. Згодом натуральна черепиця без покриття може стати трохи темніше, а поверхня покритися мохом.

 Ангобована черепиця - це керамічна черепиця, покрита кольоровою пастою з глини (ангобом) з додаванням різних оксидів металу, які надають черепиці різні відтінки. Ангобоване покриття може бути глянсовим або матовим за рахунок додавання до складу ангоба фриту - дрібних частинок скла. Ангобована керамічна черепиця має досить стійкий колір, стійку поверхню до проростання мохів і низьке водопоглинання, не більше 3%.

 Глазурована черепиця - це керамічна черепиця, покрита глянцевим склоподібним покриттям - глазур'ю. Глазурована керамічна черепиця найбільш водонепроникна і довговічна, термін її служби може досягати більше 200 років. Поверхня такої черепиці сама слизька, що дозволяє покрівлі з легкістю самоочищатися від забруднень під час дощу.

ГАРАНТІЯ 50 РОКІВ

Замовити черепицю в Олександрії ви можете подзвонивши за телефонами. За бажанням клієнта, черепиця може бути доставлена у будь-яку точку України.

(050)457-31-75 (068)881-89-19

або завітайте, будь ласка, до нас.


Також вас може зацікавити: