Winkhaus proPilot

Компактна функціональність

proPilot - це компактна система фурнітури. Завдяки інноваційній розробці невелика кількість її елементів забезпечує надійне функціонування та комфортне користування вікном. Висока якість підтверджена сертифікатом Інституту ift Rosenheim.

Європейський стандарт якості

Високоякісна та міцна фурнітурна система proPilot виготовляється з європейської сталі на виробничих комплексах Winkhaus у Німеччині. Безшумну та плавну роботу всього віконного механізму забезпечує металева касета замка. Система proPilot пройшла випробування на відповідність європейським нормам EN 13126-8 (тестування на стійкість фурнітури) та EN 1191 (тестування на стійкість вікон та дверей). Надійність системи підтверджена сертифікатом Інституту ift Rosenheim (QM 328).


Безпека

У стандартній комплектації фурнітурна система proPilot містить протизламний зачеп та кутник з протизламною цапфою. Під час закривання вікна, завдяки своїй грибовидній конструкції, цапфа зчеплюється з зачепом та утворює, таким чином, точку безпеки. Рівень безпеки вікна можна підвищити завдяки ручці з механізмом блокування ®Secustic або ручці з ключем.

Окремої уваги заслуговує замок дитячої безпеки, який запобігає відкриванню вікон дітьми. Влітку у зв'язку з аномальною спекою люди частіше відкривають вікна навстіж, що часом призводить до жахливих наслідків. Цей замок блокує лише відкривання вікна і дає змогу залишати вікно на провітрюванні та мікропровітрюванні з вільним переходом між цими режимами. Його можна встановити на вікно в будь-який момент, а не лише на етапі виробництва.

Комфортне користування

Рівень зручності та комфорту від користування вікном підвищується завдяки таким додатковим елементам, як: мікропровітрювання, блокування провертання ручки, обмежувач повороту стулки, балконна защіпка та трамплін від провисання. Зазначені елементи можна швидко та без проблем встановити на вікно навіть після його багаторічної експлуатації.