Вікна та балкони в Олександрії

Ми продаємо та встановлюємо вікна з 2008 року. За цей час ми створили колектив професіоналів, який залишається незмінним протягом тривалого часу. Тому ви можете бути впевнені, що ми запропонуємо вам не лише вікна найкращої якості за найнижчою ціною, а також якісне встановлення та гарантійне обслуговування.

Також ви можете купити вікна у кредит за державною програмою енергозбереження з можливістю компенсації до 35% від вартості або безвідсоткова розстрочка до 3 місяців.

Вікна від Херсонського заводу OSNOVA в Олександрії

Балкони під ключ

Пропонуємо ремонт балконів та лоджій під ключ в Олександрії. Установку металопластикових конструкцій та ремонт всередині балкону. За необхідності встановлюємо дах для балконів на верхніх поверхах.

Ціна балкону розраховується в кожному випадку окремо та залежить від розмірів, виду металопластикового профілю, матеріалів для оздоблення балкону всередені.

Будь ласка, зателефонуйте нам і ми підберемо варіант балкону або лоджії, який підійде саме вам.

 Замовити балкон в Олександрії

(050)457-31-75  (068)881-89-19

Як купити якісні пластикові вікна.

Наша мета допомогти вам розібратися чим відрізняються вікна та підібрати варіант, який задовільнить ваші потреби.

По-перше, давайте розберемося з термінологією. Євровікна, пластикові вікна, металопластикові вікна, все це назви одного й того ж виробу - металопластикового вікна. Чому саме металопластикового, адже як ми бачимо, вікна пластикові? Все просто, профіль рами та стулки вікна робиться дійсно з пластику, але всередині неодмінно має бути металевий профіль.

По-друге, розберемось в чому різниця між євровікнами:

  • Кількість повітряних камер всередині профілю (чим їх більше, тим краще ваше вікно буде утримувати тепло);
  • Товщина зовнішньої стінки пластикового вікна (чим стінка товще, тим краще вікно триматиме форму. Особливо важливо для великих конструкцій);
  • Склад самого пластику (кількість шкідливих речовин та якість самого пластику, адже часто зустрічаються металопластикові вікна, які змінили колір або ще гірше потріскалися);
  • Склопакет, мабуть найважливіша складова якісного пластикового вікна ( згідно державних будівельних норм коефіцієнт опору теплопередачі житлових приміщень має бути не нижчим 0.75 m²*K/Bt, у випадку з нашими склопакетами цьому показнику відповідає склопакет 4-8Ar-4-12Ar-4i, тобто двокамерний склопакет з аргоном у двох повітряних камерах і це лише мінімальні вимоги);
  • Армування (металевий профіль, який знаходиться всередині пластику).

Інформація подана у цій невеличкій статті звичайно дуже спрощена, але це зроблено навмисно, щоб не заплутувати вас незрозумілими термінами та різними показниками.