Гаражні ворота

Гаражні ворота широко використовуються при будівництві котеджів, гаражів і паркінгів.

Переваги гаражних воріт
- зручність і простота використання;
- надійність і безпека;
- якісна герметизація отвору;
- відмінна теплоізоляція.

Секційні гаражні ворота мають ряд беззаперечних  переваг у порівнянні з іншими видами воріт. Полотно секційних воріт для гаража складається з декількох секцій, рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Рухаючись по спрямовуючих, полотно воріт переходить з вертикального (закритого) положення в горизонтальне (відкрите), йдучи під стелю. Така траєкторія руху полотна гаражних воріт дозволяє зберегти розміри прорізу, економить простір перед воротами і всередині гаражу. Завдяки цим характеристикам секційні гаражні ворота набирають все більшої популярності. Гаражні ворота забезпечують безпечну експлуатацію для всіх членів сім'ї.

Слід зазначити, що автоматичні гаражні ворота мають відмінні характеристики міцності. Це гарантує надійність і довговічність експлуатації. Гаражні ворота виготовляються з енергоефективних панелей і мають ущільнення по всьому периметру, що забезпечує комфортну температуру всередині приміщення.

Секційні гаражні ворота можна без зусиль відкривати і закривати вручну, так як їх вага скомпенсована пружинним механізмом.

Гаражні ворота, оснащені електроприводом, забезпечать додатковий комфорт в управлінні воротами. Автоматичні ворота для гаражу c дистанційним управлінням легко і зручно управляються прямо з автомобіля. Це особливо зручно в погану погоду - в дощ або сніг. Щоб відкрити автоматичні ворота, необхідно лише натиснути кнопку на пульті дистанційного управління і ворота відкриті. Важливо, що в разі перебоїв з електроживленням автоматичні гаражні ворота можна перевести в ручний режим управління за допомогою механізму розблокування.

Ціни на гаражні ворота

Якщо ви вважаєте, що секційні ворота це дорого і все ще вагаєтеся, нижче наведено ціни на стандартні комплекти воріт та автоматику.

Ворота секційні (білі або коричневі)

2500*2150

370 у.о.

Ворота секційні (білі або коричневі)

2500*2280

400 у.о.

Ворота секційні (білі або коричневі)

3000*2280

450 у.о.

Автоматика для гаражних воріт


від 100 у.о.

1 у.о.= 1 євро

Базова комплектація:

  •  Полотно зі сталевих сендвіч-панелей товщиною 40 мм і посиленням під петлі
  •  Підйом низький
  •  Внутрішня сторона панелі: текстура "стукко з горизонтальною смугою" RAL9003 Оцинковані пружини розтягування / стиснення (кількість циклів пружини 10000)
  •  Ручка полегшена
  •  Засувка EF
  •  Стандартний колір для зовнішньої сторони: RAL9003 Білий, RAL8014 Коричневий і GOLDEN OAK (Золотий дуб), DARK OAK (Темний дуб) 
  •  Структура для зовнішньої сторони: дерево з широкою центр. смугою 
  •  Універсальний комплект елементів кріплення для монтажу до стелі з притолокой до 300 мм

(050)457-31-75 (068)881-89-19

Для тих, хто бажає мати ворота, які точно будуть відрізнятися від інших, ми раді запропонувати унікальну технологію друку на гаражних воротах. Ви можете замовити ворота з вашим фото або логотипом. Гарантія на малюнок 10 років.

Фото гаражних секційних воріт